HaxLife.com ~ Haxball Community

Tam Versiyon: HaxLife.com Sezon #01 ~ 2&11.Hafta Maç Sonu Röportajları
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
DOĞU GRUBU

Penelope v Decibel
Kyrai "Penelope": iki maçımızıda iyi oyunla kazandık rakibimizide mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum

Punisher "Decibel": Takım oyunu olarak kötü bir gece geçirdik. Bu yüzden çeşitli hatalar sonucu yenildik. İlk maçı kazanabileceğimizi düşünüyordum, bir hata sonucunda maçı verdiğimizi düşünüyorum. Talihsiz iki maç oldu bizim açımızdan neyse rakibimizi tebrik ederiz.

Skins v Colony Zone
Gilbert "Skins": Rakibimiz beklediğimizden dişli çıktı,ancak Lexal etkisiyle maçları kazanmayı bildik.Rakibimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Jeffrey "Colony Zone": Bugün kabus gibi bi gündü. İyi geçen presezon performansımızdan sonra 2 maçta da adeta hezimete uğradık bu yüzden gece tüm takıma ayazağadan yenikapıya kadar yürüme cezası verdim bu gece onlara uyku yok.

Alayınız 5 Kuruş v Authority
Kral "A5K": Şimdi Krallar Tökezliyince Nolurmuş Soytarılar Gülermiş Ama Ben Uyarıyım Da Çok Gülmesinler Çünki Düştük Ama Daha Güçlü Kalkıcaz.

Decal "Authority":Takım arkadaşlarımın istikrarını seviyorum, birbirlerine alışmaları yeni bir takım olduğumuz için uzun sürecek ama bunu şimdiye kadar iyi götürüyorlar diğer maçlarda da başarılı olacağımızı düşünüyorum

BATI GRUBU
Death Souls v En Fuego
---------

Maio "En Fuego": İstediğimiz ilk 4 le cıkamadık o yüzden kaybettik rrakibi tebrik ediyoruz bidahaki haftalar daha iyi hazırlanıp rakiplere korku salmamız gerek

Wicked Guys v Raider Sxe
Buub "Wicked Guys": Eğlenerek güzel bir maç geçirdik ve hep böyle devam etmek istiyoruz.

Luffy "Raider Sxe": Rakip takım bizden daha iyi hazırlanmıştı. Uyum açısından konuşursam biliyorsunuz ki yeni bir kadro oluşturduk zamanla taşlar yerine oturacaktır diye düşünüyorum. Tebrikler!

Lands of Freedom v Need More Weed
Rixen "LoF": Bu hafta çok güzel çıkış yakaladık. Hem iyi pozisyon tutmaya çalıştık hem de şansımız yaver gitti ve 6 puan alarak liderliğe geçtik. Umarım ilk sıralarda yerimizi koruruz. Zevkli maçtı rakbi ayrıca tebrik ediyorum güzel mücadele ettiler.

Juan Quintero "NMW": kötü oynadık kaybettik

Skip60 v Patriots
Maze "Skip60": İlk maç erken gol bulduğumuz için iyi defans yaparak kazandık, bireysel goller attık. 2. maç 0-0 başladığı için dengeli bir oyun vardı hatta ileride istediklerimizi yaptık ama yediğimiz goller hesapları bozdu. Rakipleri geç açtığımızı düşünüyorum, bu yeni bir takım olmamızla alakalı. Rakibimizi kutluyorum, kaliteli bir takıma sahipler.

xx "Patriots": Ulaşamadık.

(SORU: Maç Günü geçti, bu maç günü oynadığınız maçlar hakkında ne düşünüyorsunuz?)

[Resim: rok.jpg]

ERTEMMMMM YORUM ENGELİİİİİİİİİ Mİ VARRRRR NEDEN KİMSE YORUM YAPMIYOR KARDEŞİMMMMMMMMM!
hoaydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Resim: rok-beyaz-tvden-kovuldu.jpg]

tdk darkblue

iyi dedin kral