HaxLife.com ~ Haxball Community

Tam Versiyon: HaxLife.com Sezon #01 ~ 2&11.Hafta Maç Öncesi Röportajları
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
(Soru: Cuma günü oynayacağınız maç hakkında, rakip ve kendi oyununuz hakkında ne düşünüyorsunuz?)

DOĞU GRUBU

Wizards v Fuckülte
Shax "Wizards": Kolay bir maç bizi bekliyor iyi hazırlanıp 6 puanı alacağız

vona "Fuckülte": Birbirimize uyumumuz arttı, toparlanmak için iyi bir fırsat, hedefimiz 6 puan almak olacak, rakibe başarılar..

Outlaw v ForsakeN
Munzur "Outlaw": Takım olarak hazırlanıyoruz . Rakip takımda iyi umuarım iyi eğlenceli bir maç olur.

Jagler "ForsakeN": Öncelikle ilk haftaya güzel başladık 2/2 ile başlamamız bize rehavet kaynağı değil güzel bir motivasyon kaynağı oldu. Birbirimizi tanıyan bir ekibiz birbirimizin eksiklerini tamamlıyoruz her yaş kategorisinden oyuncularımız var. Outlaw maçını da kendi oyunumuzu oynadığımız taktirde kazanacağımızı düşünüyorum. Rakibe başarılar diliyorum..

Penelope v Decibel
Kyrai "Penelope": Rakibimiz iyi ama kazanmak için sahaya çıkacağız kendilerine başarılar diliyorum

glasgow "Decibel":İyi olan kazansın rakibe başarılar

Skins v Colony Zone
LEXAL "Skins": Öncelikle yarınki rakibimize şimdiden başarılar diliyorum. rakibimizde usta ayak efsanevi pivot forvet dictum ve yılların tecrübesi jeffrey mevcut. Bizim için zor bir maç olacak. puan ve puanlar almak istiyoruz hakedenin kazanması dileğiyle.

Jeffrey "Colony Zone": Skins birlikte uzun yıllar beraber oynayan bi ekip ama unutmasınlar ki bizim çarlarımızda da legendary skinlerimiz mevcut. zorlu bi mücadele olcak en ii ulti atan kazansın.

A5K v Authority
Kral "A5K": Rakib Sanırım Otorite Oldunu Zanetmiş Burda Şah Da Biziz Padişah da Yani Otorite Bizden Sorulur Onu Göstericez Sahada . Bu Tür Çerez Maçlara Isınmayı Bile Gerek Görmüyoruz Takımımız Fazlasıyla Qualite ve Match Fitness %100 Level Olduğundan Smile

bozsy "Authority": Maç hakkında pek düşüncem yok, oyunumuz iyi ama rakibe yetecek düzeyde değil. Elimizden geleni yapacağız.

BATI GRUBU 
Death Souls v En Fuego
-------

lifty "En Fuego": Karşı takımı çok iyi analiz etmedik. İlk haftalar olduğu için zamanla rakiplerimizi daha iyi tanıyacağız. Karşı takımın oyuncularını pek tanımıyoruz. Hepsinin kendi çapında iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum. Kendi takımım hakkında ise oyuna ara verdiğimiz 2 haftalık sürenin sonunda tekrardan buluştuk ve hızlıca hazırlık maçlarına başladık. Aktifliğimizi korudukça şuanki oyunumuzu olabildiğince geliştirerek rakiplerimiz için büyük tehlike olacağımızı düşünüyorum.

Vision v Hellsing
Lesniak "Vision": Çıkıp oynayacağız rakibe başarılar

Emir "Hellsing": İki takımdaki oyuncular da uzun süredir beraber oynayan eski oyuncular, maç sonucu hakkında net bir şey söyleyemem. Tabi ki kazanmak için her şeyimizi vereceğiz fakat rakipte karşılık vermek isteyecektir. Bol pozisyonlu bir maç olacağı kesin. İyi olan kazansın.

Lands of Freedom v Need More Weed
Rixen "Lands of Freedom": Öncelikle rakibimizin tecrübeli oyuncularla donatıldığını biliyoruz. Önceden bünyemizde olan piston un oyununa dikkat edersek ve maça kendimizi adapte edebilirsek başa çıkacağımızı düşünüyorum. Umarım güzel bir karşılaşma olur.

Nicholas "NMW": Rakiple daha önce oynamadım oyunlarına dair bir fikrim yok ama biz kendi oyunumuzu oynayabilirsek kazanacağımızı düşünüyorum eksiklerimiz var tamamlayacağız. Rakip takıma başarılar

grandson "NMW": Lands of freedom iddialı bir ekip. Clinical efsanesi var bir kere, ayrıca oyun stilini beğendiğim Del de orada. Eğlenceli bir maç olacağa benziyor. Takımımız biraz daha oturdu, kolay lokma olmicağımızı düşünüyorum. Başarılar iki takıma da..

Skip60 v Patriots
Maze "Skip60": Patriots gayet kaliteli bir takım, HXL Preseason'da kendileriyle çeyrek finalde karşılaşmıştık, iyi bir oyun sergilemişlerdi. Playoff sürecine kadar kadromuzdaki potansiyelli oyuncularla oynayıp uyumumuzu geliştirmeye devam edeceğiz, 2 ekibe de bol şanslar diliyorum.

Grimmjow "Patriots": yeni bir takımlar ama oldukça iddalı bir kadrosu var. Maçlarını izlediğim kadarıyla köşe oyunu oynuyolar ve oldukça iyi defans yapıyolar. Aynı şekilde bizim de hücum hattımız oldukça iyi. başa baş bir mücadele olacağını düşünüyorum ve rakibe başarılar diliyorum

Wicked Guys v Raider SXE
Kamil "Wicked Guys": İki tarafa da başarılar, iyi olan kazansın.

[b]Répy "Raider SXE": iki takımda çok başarılı birbirlerine ısınmış kişiler iyi olan kazansın.[/b]

"Death Souls" takımı hakkında,
-Rams adlı takım kaptanı bu sezon boyunca, bu etkinliklerden mahrum bırakılacaktır.
-Ekipten Maç Önü&Sonu olmak üzere 2 hafta röportaj alınmayacaktır.( Ceza Sebebi: Görevliye saygısızlık, ukalalık.)