HaxLife.com ~ Haxball Community

Tam Versiyon: HaxLife Sezon #01 ~ 1&10.Hafta Maç Sonu Röportajları ~
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.

Tielm9

DOĞU GRUBU ~ #1 & #10

A5K Wizards
Kral "A5K": Maçımız Qualite. İzliyenler Futbol Zevkini Gerçekten Hatırlıcaklar Böyle Maçları Her Hafta İzleticez Size Duyrulur

er3n "Wizards": Maça çıkmadan önce rakibimizin bizden çok daha iyi ve yetenekli olduğunun bilincindeydik. Maça çıktığımız andan itibaren doğal olarak rakip takım çok üst düzey oynadığından dolayı kaybettik. Amacımız önümüzde ki maçları en iyi şekilde oynayıp puanlar koparmak.

ForsakeN v Fuckülte
splyce "ForsakeN": Maçtan galibiyetle ayrıldığımız için mutluyuz , oynanan oyun kendi açımdan zevkliydi rakibimizide tebrik ediyorum.

play "Fuckülte": Birbirimizle ilk kez oynamamıza rağmen iyi oynadığımızı düşünüyorum. İlk maçta erken gol yemenin şokunu yaşadık. İkinci maçta toparladık ve çok fazla gol pozisyonuna girdik, atakta bitiriciliğimizi geliştirmeliyiz. 2.maç pozisyon açısından daha zengindik, kazanabileceğimiz maçtı ileride daha fazla oynayarak toparlanacağız.. Rakibi tebrik ediyorum.

Decibel v Outlaw
Punisher "Decibel": Takım arkadaşlarımla koca bir hafta boyunca 1-2 hz atmış olmamıza rağmen yine 3-0'lık galibiyetle ayrıldık maçtan. Takım oyunu olarak iyiyiz, defanstan kolay çıkabilen, atakta iyi pas yapan güzel bir oyun oynuyoruz. Oynarken keyif aldığım maçlardan birisiydi, ancak takım olarak daha fazla hazırlık maçı atarak oyunumuzu daha iyi bir seviyeye çıkarabileceğimizi düşünüyorum. Hedefimiz şampiyonluk elbette ama şampiyonluğa oynayan diğer 1-2 rakibimiz hali hazırda 7-8 yıldır birlikte oynayan oyuncular olduğu için şimdilik alışma sürecinde şampiyon olamayacağımızı ancak lig bittiğinde sıralamalarda yüksek ihtimalle ilk üçte olacağımızı düşünüyorum. Kompakt sıkıcı ve pasif italyan savunması yapmak yerine %100 atak, %100 tiki taka diyoruz. #decibel

Munzur "Outlaw": Takım yeni kurduk birbirimize alışma süreci var ama inanıyorum iyi yerlere gelcez. İlk maçımızdı iyi oynadık, yeni olmamıza rağmen rakibi tebrik ediyorum onlarda iyi mücadele etti.

Authority v Skins
bozsy "Authority": Açıkcası sinirliyiz, hiç beklediğimiz bir sonuç değildi. Takım içindeki ufak tefek sorunlar yüzünden maçı bu kadar farkla kaybettik, unlucky diyip yolumuza bakıyoruz.

Gilbert "Skins": Bizim adımıza kolay geçen bir mücadale oldu,rakibimizin daha dirençli olmasını bekliyordum.Umarım gelecek haftalarda daha iyi performans gösterebilirler tebrik ediyorum.

BATI GRUBU ~ #1 & #10

En Fuego v Vision

Maio "En Fuego": Maç bekledğimiz gibi gitmedi takım içinde probelemlerimiz vardı kötü kaybettik rakip daha iyiydi istediğimz kadroyla çıkamadık ısınık değildik yani söyleyeceklerim bukadar rakibi tebrik ederim.
Mene's "Vision": Fazla hazırlanmadan çıktık maça fakat rakibimiz diğer rakiplerimize göre biraz daha zayıf olunca kazanmak kolay oldu. 2de2yle başlamak güzel oldu bizim için daha iyi oynayarak ilerde ilk 3de kalmayı hedefliyoruz.
Hellsing v Lands of Freedom
Skutz "Hellsing": Rakip takım yeni transferleriyle güzel bir başlangıç yaptı.Bize gelecek olursak şanssızlıklardan ötürü kaybedilmiş 5 puan bizim için üzücü oldu sıradaki maçlara odaklanacağız.İki tarafı da tebrik ediyorum.
Dél "Lands of Freedom": Bu hafta baskılıydık ilk hafta 3 puanı bulduk . 2.maç rakibimiz bizi tarttı ve defansda açık vermediği için 3 puana uzaktık.
Need More Weed v Skip60
grandson "NMW": Henüz takımımız oturmamış olsa da fena bir oyun sergilemedik. İlk maçı skip60 iyi oyunuyla ve 2-0'lık net bir skorla kazandı. Öncelikle tebrik ederim. İkinci maç epey baskılı oynadık, goller kaçırdık. Kazabilirdik lakin olmadı, canımız sağolsun. Önümüzdeki maçlarda oyuncu takviyeleri ve ısınmış bir kadroyla daha iyi skorlar elde edeceğimize inanıyoruz.Ayrıca maçlar çok güzeldi, çok eğlendik biz oynarken. Tekrardan karşı takımı tebrik ederim
Meyzi "Skip60": Yeni kurulmuş bir takım olduğumuz için güvenli oyunun yanında açık pas yaparak da oyunumuzu geliştirmek istiyoruz, ilk maçta bunu yapabildik ama 2. maç hem NMW hemde bizim adımıza kaçan bazı pozisyonlar vardı. İlk maç biz güzel oynadık, 2. maç NMW ekibi akıllıca oynadı, kendilerini tebrik ediyorum
Patriots v Raider SXE
Katrin. "Patriots": Öncelikle raiders takımını tebrik ediyorum iyi oynadılar hırsları yüksekti ama biz çok hazırdık ve istekliydik bu da skora yansıdı onlara bir sonraki maçlarında başarılar diliyorum.
Loken "Raider SXE": Ufak bir hatanın tüm oyunun kaderini etkilediği bir maç oldu. Rakibimiz bu durumu köşe oyunuyla avantaja çevirdi ve maçı kazandı. Takım olarak gerekli dersleri aldığımızı düşünüyorum.
Bazı formasyon değişiklikleri üzerinde çalışıyoruz. HaxBall severler sonraki haftalarda çok daha farklı bir RS izleyecekler.

(Soru: Bu hafta oynadığınız maç ile ilgili kısa bir değerlendirme alabilir miyiz?)
-Yakında Rasim Kütah Ozanyalı hesabımızdan yapacağız paylaşımları, gecikmemesi için..

tdk darkblue

er3n lafı koymuş valla